19.4.2014 Ohnišov - Třebeš 3:1

Název

Popis

Jaroslav Macháček - trenér TJ Start Ohnišov: Dnes jsme chtěli potvrdit zisk bodů z cizích hřišt v minulých kolech,což se nám podařilo a proto jsem s naši hrou a s výsledkem utkání spokojen.Hráli jsme opět jako celek velmi zodpovědně a nerozhodilo nás ani brzké vedení hostů.Skore jsme otočili v náš prospěch a v závěru utkání si vedení pohlídali.Pokud si hosté vytvořili nějakou golovou šanci tak ji skvělým zásahem zlikvidoval náš golman.
komentář hosté: Hosté již v 16´skórovali po pěkné akci na ose Vlkanova- Farkaš.Domácí stačili do konce prvního poločasu ještě vstřelit dvě branky a otočit vývoj utkání ve svůj prospěch po chybách obrany hostů. Druhý půle se odehrávala převážně na polovině domácích, kteří úspěšně bránili a hrozili rychlými brejky.Konečný stav na 3:1 upravila penalta po neúmyslné ruce v pokutovém území.Závěrečný tlak Třebše již změnu výsledku nepřinesl a tak body po zásluze zůstávají v Ohnišově.